Par mums
Kontakti
Informācija klientiem
Jautājumi un atbildes
Tarifi
Investīciju projekts
Paziņojumi
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV-2015
Jūrmalas pilsētas pašvaldībā ir īstenota I, II, III kārta un noris darbs pie IV kārtas realizēšanas.
Avārijas gadījumā zvanīt: Avārijas dienests strādā nepārtraukti 80205004 (bezmaksas tālrunis); +371 67811380
Vienotais klientu apkalpošanas tālrunis 67811364
Sasniegti projekta "Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība III kārta" mērķi

Jūrmalā vēl turpinās pēdējie projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta” būvdarbi, bet ar gandarījumu informējam, ka saņemtā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vēstule par noslēdzošā pēcieviešanas perioda pārskata apstiprināšanu, apliecina projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība III kārta” veiksmīgu realizāciju.


Aktīvie būvdarbi šajā projektā, parakstot ekspluatācijā nodošanas aktu izbūvētajiem ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkliem, noslēdzās 2016. gada 10. jūnijā. Taču SIA “Jūrmalas ūdens” Projekta ieviešanas vienības un pārējiem uzņēmuma darbiniekiem nācās ieguldīt vēl milzīgu darba apjomu, lai izpildītu tagad nu jau sasniegtos projekta mērķus.

Ja projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības projekts, II kārta” izpildes laikā veica ūdens kvalitātes uzlabošanas tā ieguves un sagatavošanas stacijās un maģistrālo tīklu izbūves darbus, tad III kārtā ļoti īsā laikā realizēja lielu ielu tīklu izbūves garumu (kas bija kā secīgs darba turpinājums iepriekšējās kārtas darbiem) dažādos pilsētas rajonos. Tai skaitā Ķemeros. Ķemeri kā prioritāte projekta III kārtā tika izvirzīta ne tikai seno kurortoloģijas tradīciju dēļ, bet arī rūpējoties par tīru vidi Ķemeru nacionālajā parkā. Tāpat ielu tīklu un pievadu līdz īpašuma robežām izbūvi realizēja Asaru – Mellužu un citos pilsētas rajonos.

Kopumā tika izbūvēti turpat 40 km jaunu ūdensvada un 46 km kanalizācijas tīklu ar aptuveni 1500 pievadiem Jūrmalas mājsaimniecībām.

Šāda apjoma darbi nebūtu iespējami bez būtiska ieguldījuma no Eiropas Savienības un Jūrmalas pašvaldības. Kopējās projekta izmaksas bija vairāk nekā 19 miljoni euro, no kurām 8.5 miljoni euro bija Kohēzijas fonda ieguldījums.

Kā turpinājums nu jau realizētajiem II un III kārtas projektiem SIA “Jūrmalas ūdens” šobrīd tuvojas aktīvās būvniecības beigām projektā “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta”.

Aicinām izmantot iespēju un pieslēgt mājsaimniecību centralizētajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem. Lai to izdarītu, vispirms nepieciešams pieprasīt tehniskos noteikumus SIA “Jūrmalas ūdens” Tehniskajā daļā (tālrunis 67811381, e-pasts: tehniskadala@jurmalasudens.lv). Tehniskie noteikumi kopā ar pagalma tīklu izbūves shēmu tiek izdoti bez maksas.


 

Meliorācijas jautājumos jāvēršas Pilsētplānošanas pārvaldē


Pamatojoties uz Jūrmalas domes 2022.gada 25.oktobra lēmumu Nr.476 “Par meliorācijas un lietus ūdens kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu", sākot ar 2023. gada 1. janvāri jautājumos par meliorācijas un lietus ūdens kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un citiem ar meliorāciju un lietus notekūdeņu novadīšanu saistītiem jautājumiem jāvēršas Pilsētplānošanas pārvaldē Inženierbūvju nodaļā Edinburgas prospektā 75 (tālruņa numurs: 65908184).

 
Aicinām sniegt savu vērtējumu par ūdens kvalitāti Jūrmalā

Lai uzlabotu ūdens apgādes pakalpojuma kvalitāti, SIA “Jūrmalas ūdens” lūdz iedzīvotājus sniegt atsauksmes par ūdens kvalitāti pilsētā, neatkarīgi no tā, vai konkrētajā brīdī ūdens kvalitāte atbilst klienta vēlmēm. Anketas aizpildīšana aizņems aptuveni divas minūtes.

Aptaujas anekta pieejama: arcg.is/19PKb0.

Lūdzam aizpildīt anketu par ūdens kvalitāti gan mājsaimniecībā, gan darba vietā! Jāuzsver, ka aptauju lūdzam aizpildīt ne tikai tad, ja ir vērojamas negatīvas vai pozitīvas ūdens kvalitātes izmaiņas, bet arī tad, ja ūdens kvalitāte nemainās. Tas ļaus noteikt ūdens kvalitātes izmaiņu tendences konkrētos pilsētas rajonos.

Aptaujas anketā sniegtā informācija ļaus konstatēt problēmu vietas,  savlaicīgi reaģēt un veikt nepieciešamos pasākumus, lai uzlabotu centralizētā ūdensvada ūdens kvalitāti.

Jau iepriekš pateicamies visiem par līdzdalību pilsētas ūdens kvalitātes uzlabošanas pasākumos. 

JŪ birojā maksājumus pieņems tikai ar bankas karti

Ar 2023. gada 1. janvāri SIA “Jūrmalas ūdens” birojā Promenādes ielā 1A par ūdenssaimniecības pakalpojumiem varēs norēķināties TIKAI AR MAKSĀJUMU KARTĒM Klientu apkalpošanas centrā biroja 1. stāvā. 

«   »
Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes.

Uzdod jautājumu arī tu!
 
Maksa par vienu patērēto ūdens m3 ir 0.95 EUR + PVN 21% (0.20EUR) = 1.15 EUR.
Maksa par vienu m3 notekūdeņu novadīšanu 1.87 EUR + PVN 21% (0.39 EUR) = 2.26 EUR
Informācija par ūdens kvalitāti, līguma slēgšanu, notekūdeņiem un avāriju likvidēšanu.
SIA ''Jūrmalas ūdens''
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV – 2015
Sekretāre: 67811362, fakss 67811376
SĀKUMS | PAR MUMS | INFORMĀCIJA KLIENTIEM | KONTAKTI Copyright © 2023 "Jūrmalas ūdens"
Created by MB Studija
 »