Par mums
Kontakti
Informācija klientiem
Jautājumi un atbildes
Tarifi
Investīciju projekts
Paziņojumi
Iepirkumi
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV-2015
Jūrmalas pilsētas pašvaldībā ir īstenota I, II, III kārta un noris darbs pie IV kārtas realizēšanas.
Avārijas gadījumā zvanīt: Avārijas dienests strādā nepārtraukti 80205004 (bezmaksas tālrunis); +371 67811380
Vienotais klientu apkalpošanas tālrunis 67811364

Ūdensvada skalošanas darbi un ūdens lietošanas ierobežojumi no 20. līdz 24. maijam Majoros

Lai uzlabotu patērētājiem piegādātā dzeramā ūdens kvalitāti, SIA “Jūrmalas ūdens” no pirmdienas, 20. maija, līdz piektdienai, 24. maijam, Majoros (no dzelzceļa uz upes pusi) veiks ūdensvada skalošanu un būs gan ūdens lietošanas ierobežojumi, gan ūdens padeves pārtraukumi.

UZMANĪBU! Tehnisku iemeslu dēļ ieviestas izmaiņas sākotnējā otrdienas un trešdienas darbu plānā!

Ūdensvada skalošana notiks:

Pirmdien, 20.maijā, - RĪGAS ielā no ēkas nr.1 līdz Turaidas ielai;

Otrdien, 21. maijā, - TEĀTRA ielā no Rīgas ielas līdz Kalnciema ielai, tālāk KALNCIEMA iela līdz Jāņa Pliekšāna ielā un tālāk JĀŅA PLIEKŠĀNA iela no Kalnciema ielas līdz dzelzceļam;

Trešdien, 22.maijā, - JAUNĀ ielā no Rīgas ielas līdz Plūdu ielai;

Ceturtdien, 23. maijā, - ORMAŅU ielā no Jaunās ielas līdz Jāņa Pliekšāna ielai, tālāk JĀŅA PLIEKŠĀNA ielā no Ormaņu ielas līdz Palienes ielai, PALIENES ielā no Jāņa Pliekšāna ielas līdz Turaidas ielai;

Piektdien, 24. maijā, - TURAIDAS ielā no Rīgas ielas līdz Palienes ielai.

Konkrētāku informācija par katras dienas skalošanu gaitu un ūdens padeves ierobežojumiem skatīt mājas lapā www.jurmalasudens.lv sadaļā “PAZIŅOJUMI”.

Ūdensvada skalošanai tiks izmantota inovatīva tehnoloģija, kas paredz ūdens un gaisa maisījuma ievadi sistēmā. Šādā veidā radītā turbulence izkustinās nosēdumus uz cauruļu sienām. Nosēdumi kopā ar ūdens un gaisa maisījumu tiks izvadīti no ūdensvada noteiktās vietās. Šī ir mehāniskās tīrīšanas metode - skalošanas laikā netiks izmantoti tīrīšanas līdzekļi -, un ūdens pēc skalošanas būs drošs lietošanā.

Visu ieplānoto ūdensvadu posmu skalošanas darbi norādītajos datumos notiks no aptuveni plkst. 9.00 līdz 18.00.

Papildus paziņojumi par konkrētiem/precizētiem laikiem/stundām konkrētās adresēs tiks izvietoti gan pie īpašumiem, gan pastkastītēs un nosūtīti e-pastos. Tāpat minēto ielu posmu iedzīvotājiem iesakām pievērst lielāku uzmanību SIA “Jūrmalas ūdens” paziņojumiem gan mājaslapā www.jurmalasudens.lv, gan sociālajos tīklos Facebook  un Twitter.

Skalošanas posmos skalošanas laikā stingri rekomendējam nelietot centralizētā ūdensvada pakalpojumus jebkādā veidā (tai skaitā, piemēram, nenoraut ūdeni klozetā). Pretējā gadījumā īpašuma iekšējos tīklos nonāks nogulsnes, kuru skalošana īpašniekiem būs jāveic patstāvīgi.

Skalošanas darbu laikā attiecīgajā posmā vietām (iespēju robežās) tiks izvietotas dzeramā ūdens tvertnes, par kuru vietu precīzāka informācija sociālajos tīklos tiks sniegta skalošanas dienā.

Pēc maģistrālo ūdensvadu skalošanas ēku apsaimniekotajiem rekomendējam ūdeni notecināt vietā, kas ir vistuvāk ēkas ievadam. Būtiska ūdens saduļķojuma gadījumā lūdzam sazināties ar SIA “Jūrmalas ūdens” Avārijas dienestu: 80205004 (bezmaksas tālrunis); +371 67811380

 
Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes.

Uzdod jautājumu arī tu!
 
Maksa par vienu patērēto ūdens m3 ir 1,35 EUR + PVN 21% (0.28EUR) = 1,63 EUR.
Maksa par vienu m3 notekūdeņu novadīšanu 2,41 EUR + PVN 21% (0.51 EUR) = 2.92 EUR
Informācija par ūdens kvalitāti, līguma slēgšanu, notekūdeņiem un avāriju likvidēšanu.
SIA ''Jūrmalas ūdens''
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV – 2015
Sekretāre: 67811362, e-pasts: info@jurmalasudens.lv
SĀKUMS | PAR MUMS | INFORMĀCIJA KLIENTIEM | KONTAKTI Copyright © 2024 "Jūrmalas ūdens"
Created by MB Studija
 »