Par mums
Kontakti
Informācija klientiem
Jautājumi un atbildes
Tarifi
Investīciju projekts
Paziņojumi
Iepirkumi
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV-2015

Paziņojumi

05.12. - 07.12.
Mellužos turpināsies ūdensvada renovācijas remontdarbi

Mellužos turpināsies ūdensvada renovācijas remontdarbi

Lai nodrošinātu kvalitatīvu ūdens apgādi, trešdien, 6. decembrī, tiks turpināti ūdensvada renovācijas (avārijas) remontdarbi Mellužu rajonā pie dzelzceļa. Tāpēc 6. decembrī no plkst. 11.00 līdz 19.00 būs pārtraukta ūdens padeve Kadiķu, Silu un Sūnu ielās posmā no dzelzceļa līdz Mellužu prospektam.

Atvainojamies par neērtībām!

 
04.12. - 06.12.
5. decembrī ūdens padeves atslēgums Edinburgas prospektā

5. decembrī ūdens padeves atslēgums Edinburgas prospektā

Lai nodrošinātu kvalitatīvu ūdens apgādi, otrdien, 5. decembrī, no plkst. 9.00 līdz 12.00 notiks avārijas remontdarbi Edinburgas prospektā pie Dzintaru stacijas. Tāpēc šajā laikā būs pārtraukta ūdens padeve Edinburgas prospektā posmā no Piestātnes ielas līdz Turaidas ielai.

Atvainojamies par neērtībām!

 
01.12. - 10.12.
Pakalpojuma uzlabošanai lūdz ūdens kvalitātes vērtējumu

Pakalpojuma uzlabošanai lūdz ūdens kvalitātes vērtējumu

 

Balstoties uz pagājušā gada nogalē veikto iedzīvotāju aptauju par ūdens apgādes pakalpojuma kvalitāti, SIA “Jūrmalas ūdens” speciālisti izstrādāja atjaunotu ūdens kvalitātes monitoringa plānu.

Problēmvietās tika ieviesti jauni monitoringa punkti un atkarībā no sūdzību rakstura tika izmantotas atbilstošas darba metodes – cauruļvadu posmu nomaiņa, skalošana vai ūdens apmaiņa.

Lai novērtētu šogad paveikto darbu efektivitāti un sagatavotu nākamā gada monitoringa plānu, lūdzam atkārtoti sniegt atsauksmes par ūdens kvalitāti pilsētā, neatkarīgi no tā, vai konkrētajā brīdī ūdens kvalitāte atbilst Jūsu vēlmēm.

Aptauju lūdzam aizpildīt par ūdens kvalitāti gan mājsaimniecībā, gan darba vietā. Aicinām dalīties viedoklī ne tikai tad, ja ir vērojamas negatīvas vai pozitīvas ūdens kvalitātes izmaiņas, bet arī tad, ja ūdens kvalitāte nemainās. Tas ļaus noteikt ūdens kvalitātes izmaiņu tendences konkrētos pilsētas rajonos un nākamā gada darbu sarakstu pielāgot iedzīvotāju viedoklim.

Anketas aizpildīšana aizņems aptuveni divas minūtes.

Aptaujas anekta pieejama: arcg.is/19PKb0

 
lapas: 12345678910>
SĀKUMS | PAR MUMS | INFORMĀCIJA KLIENTIEM | KONTAKTI Copyright © 2023 "Jūrmalas ūdens"
Created by MB Studija
 »