Par mums
Kontakti
Informācija klientiem
Jautājumi un atbildes
Tarifi
Investīciju projekts
Meliorācijas sistēma
Paziņojumi
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV-2015

Paziņojumi

03.06. - 30.10.
Iespēja pievienoties centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijai

Iespēja pievienoties centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijai

Jūrmalā patlaban pilnā sparā notiek Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības projekta IV kārta, un pavisam drīz daudziem būs iespēja reāli pieslēgties jaunizbūvētajiem ūdensvada un kanalizācijas tīkliem.

Lai pievienotos pilsētas ūdensapgādes un sadzīves notekūdeņu kanalizācijas komunikācijām (turpmāk - ŪK) ir jāsāk ar tehnisko noteikumu pieprasījumu.

Tehnisko noteikumu un darba shēmas (darba shēma - atvieglots projekts, ko bez maksas izstrādā SIA “Jūrmalas ūdens” tiem objektiem, kuriem ES Kohēzijas fonda ūdenssaimniecības projekta ietvaros tika vai tiks nodrošināta ŪK pieslēguma vieta) izstrādei nepieciešami sekojoši dokumenti: 1) parakstīts iesniegums ar priekšlīgumu; 2) zemes gabala robežu plāns (kopija); 3) zemesgrāmatu akts (kopija); 4) kopīga nekustamā īpašuma pastāvēšanas gadījumā - koplietošanas līgums/kopīpašnieku piekrišana iecerētajiem darbiem (kopija); 5) ŪK skice - jāpievieno skice, ar sev vēlamo ŪK komunikāciju ‘ceļu’ no šo komunikāciju atzarojumiem pie jūsu īpašuma, līdz mājas sienai. Pietiek arī, ja norādīsiet vēlamās ŪK izvadu vietas mājas sienā (mājas kontūrā). Skice nepieciešama ŪK darba shēmas (atvieglotā projekta) izstrādei. Aktuālo iesnieguma veidlapu ar pievienojamajiem dokumentiem, var: a) nosūtīt elektroniski uz e-pastu: tehniskadala@jurmalasudens.lv; b) nosūtīt pa pastu SIA "Jūrmalas ūdens", Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības nodaļa, 8.kab., Promenādes iela Nr.1a, Jūrmala, LV-2015. Tehnisko noteikumu saņemšanas informatīvie tālruņi: 25611336; 67811381.

Augstāk minēto dokumentu sagatavošana ir bez maksas.

Dokumentu sagatavošanas termiņš ir divi mēneši kopš iesnieguma (ar pievienotajiem dokumentiem) saņemšanas datuma.

Saņemot sagatavotos dokumentus un ievērojot saskaņojuma zīmogos un tehniskajos noteikumos norādītos nosacījumus, iedzīvotājs var uzsākt izbūves darbu organizēšanu.

Vēršam uzmanību, ka daļai iedzīvotāju, kas savulaik ir saņēmuši Tehniskos noteikumus, vajadzētu pārbaudīt to derīguma termiņu. Tehniskie noteikumi ir derīgi divus gadus, tāpēc daudziem var nākties to saņemt atkārtoti. Taču arī šajā gadījumā tie tiek izstrādāti bez maksas.

 
10.06. - 11.06.
Piektdien, 11. maijā atslēgts ūdens Medņu ielā

Realizējot SIA „Jūrmalas ūdens” projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta” būvdarbu līgumus, šo piektdien, 11. jūnijā, no plkst. 9.00 līdz 15.00 būs atslēgta centralizētā ūdensvada ūdens padeve Medņu ielas rajonā no Skautu ielas līdz Viņķu ielai.

SIA “Ostas celtnieks” darbu vadītājs Uģis Vecvagars, tālr. 29446373

Pēc ūdens padeves atjaunošanas iespējams ūdens saduļķojums.

Atvainojamies par neērtībām!

 
08.06. - 09.06.
Uzmanību- turpinās remontdarbi J.Pliekšāna un Ormaņu ielu krustojumā

Uzmanību - turpinās remontdarbi J.Pliekšāna un Ormaņu ielu krustojumā

Informējam, ka sakarā ar veco ūdens cauruļvadu slikto stāvokli turpinās remontdarbi J. Pliekšāna un Ormaņu ielu krustojumā. Līdz ar to daļai ēku šajā rajonā ir atslēgts centralizētā ūdens padeve.

Tvertne ar dzeramo ūdeni ir novietota J. Pliekšāna un Ormaņu ielu krustojuma zaļajā zonā (uz upes pusi).

Darbus veic SIA "Grunters", darba vadītāja tālrunis informācijai: +371 26429297

Pēc ūdens padeves atjaunošanas iespējams saduļķojums.

Atvainojamies par neērtībām!

lapas: 12345678910>
SĀKUMS | PAR MUMS | INFORMĀCIJA KLIENTIEM | KONTAKTI Copyright © 2021 "Jūrmalas ūdens"
Created by MB Studija
 »