Par mums
Kontakti
Informācija klientiem
Jautājumi un atbildes
Tarifi
Investīciju projekts
Paziņojumi
Iepirkumi
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV-2015
SIA “JŪRMALAS ŪDENS” 2023. GADA AKCENTU LIEK UZ ENERGOEFEKTIVITĀTI 

2022. gada otrā puse ar neplānotu energokrīzi visā reģionā un tam sekojošiem būtiskiem energoresursu cenu kāpumiem daudzus vedināja domāt par enerģētisko neatkarību un dažādām iespējām samazināt cenu svārstības un pieaugumu pārskatāmā nākotnē. Piesaistot pieejamo struktūrfondu līdzfinansējumu, SIA “Jūrmalas ūdens” realizē divus energopārvaldības projektus.. Lielākais projekts plānots Slokas notekūdeņu attīrīšanas iekārtās, kur pēcattīrīšanas ūdens baseinos uzstāda saules enerģijas staciju. Otrā projektā tiek veikti siltināšanas darbi uzņēmuma garāžu kompleksā Kauguros, kā rezultātā tiks samazināts primārās enerģijas patēriņš un siltumnīcefekta gāzu emisijas.

 
 Iesūtīts: 2023.10.10 09:16lasīt tālāk »
Lielāka uzmanība vides aizsardzībai un būvniecības prasību ievērošanai 

Tā kā nobeigumam tuvojas Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārtas projekta  būvniecības darbi, SIA “Jūrmalas ūdens” vērš uzmanību, ka pavisam drīz zudīs iespēja atvieglotā kārtībā un bez maksas saņemt SIA “Jūrmamlas ūdens” tehniskos noteikumus (vienkāršoto shēmu), lai pieslēgtos SIA “Jūrmalas ūdens” centralizētās ūdensapgādes un centralizētās kanalizācijas tīkliem. Iespēja tehniskos noteikumus saņemt atvieglotā kārtībā un bez maksas drīzumā vairs nebūs spēkā.

Tāpēc šobrīd aicinām izmantot iespēju  saņemt tehniskos noteikumus (vienkāršoto shēmu) pieslēguma izbūvei vēl bez maksas!

 
 Iesūtīts: 2023.08.28 11:01lasīt tālāk »
Paziņojums par ūdens skaitītāju nomaiņu 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Jūrmalas ūdens” sadarbībā ar SIA “CONSULT PLUS BUILD”, vienotais reģistrācijas Nr.40103623435, veic ūdens skaitītāju jeb komercuzskaites mēraparātu nomaiņu.

 
 Iesūtīts: 2023.05.11 09:32lasīt tālāk »
“Jūrmalas ūdens” vienā solī ar Eiropu 

“Esri starptautiskā infrastruktūras pārvaldības un ĢIS konference”, kas šobrīd norit Vācijā, ir lielākais šāda tipa pasākums Eiropā - piedalās ap 700 ģeogrāfiskās informācijas sistēmu (ĢIS) speciālistu no Eiropas un Ziemeļamerikas valstīm, tai skaitā arī no SIA “Jūrmalas ūdens”.

 
 Iesūtīts: 2023.04.21 09:56lasīt tālāk »
Aicinām darbā LABORANTU/-I (uz noteiktu laiku) 

Darba pienākumi:

·       Dzeramā ūdens paraugu fizikāli-ķīmisko analīžu veikšana LVS analīžu standartiem;

·       Dzeramā ūdens paraugu testēšana, mērinstrumentu pārbaude un reaģentu sagatavošana;

Dzeramā ūdens paraugu ņemšana visā Jūrmalas teritorijā. 
 Iesūtīts: 2023.04.04 15:58lasīt tālāk »
Aicinām darbā JURISTU/-I  

Piedāvājam:

- Darbu uz nenoteiktu laiku

- Atalgojumu EUR 2350
 Iesūtīts: 2023.02.24 14:44lasīt tālāk »
Centralizētā kanalizācija – lētāk un ērtāk 

Veicot pieslēguma un krājtvertnes izbūves un ekspluatācijas kopējo izmaksu salīdzinājumu, secināms, ka pieslēguma izbūve (Jūrmalā izmaksā no 1000 - 3000 eiro) pret krājtvertnes izbūvi vai kapitālo remontu (lai tā atbilstu normatīvajām prasībām) pārsvarā gadījumos atmaksājas jau pirmajos piecos ekspluatācijas gados (skatīt tabulu).

 Iesūtīts: 2023.02.16 10:13lasīt tālāk »
Risks palikt bez kanalizācijas pakalpojumiem 
Noslēdzoties projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta” būvdarbu posmam, tiešie pieslēgumi centralizētajiem ūdensvada un kanalizācijas tīkliem ir pieejami gandrīz 98% pilsētas mājsaimniecību, tomēr ne visas izmanto iespēju izbūvēt tiešo pieslēgumu. 
 Iesūtīts: 2023.02.07 10:34lasīt tālāk »
Iespēja pievienoties centralizētajam ūdensvadam un kanalizācijai 

Lai pievienotos pilsētas centralizētās ūdensapgādes un sadzīves notekūdeņu kanalizācijas komunikācijām (turpmāk - ŪK), ir jāsāk ar tehnisko noteikumu pieprasījumu.

 
 Iesūtīts: 2023.02.01 12:36lasīt tālāk »
Sasniegti projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība III kārta” mērķi 

Jūrmalā vēl turpinās pēdējie projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta” būvdarbi, bet ar gandarījumu informējam, ka saņemtā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vēstule par noslēdzošā pēcieviešanas perioda pārskata apstiprināšanu, apliecina projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība III kārta” veiksmīgu realizāciju.

 
 Iesūtīts: 2023.01.27 10:42lasīt tālāk »
lapas: 12345
SĀKUMS | PAR MUMS | INFORMĀCIJA KLIENTIEM | KONTAKTI Copyright © 2023 "Jūrmalas ūdens"
Created by MB Studija
 »