Par mums
Kontakti
Informācija klientiem
Jautājumi un atbildes
Tarifi
Investīciju projekts
Paziņojumi
Promenādes iela 1a, Jūrmala, LV-2015
Sasniegti projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība III kārta” mērķi 

Jūrmalā vēl turpinās pēdējie projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības IV kārta” būvdarbi, bet ar gandarījumu informējam, ka saņemtā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas vēstule par noslēdzošā pēcieviešanas perioda pārskata apstiprināšanu, apliecina projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība III kārta” veiksmīgu realizāciju.

 
 Iesūtīts: 2023.01.27 10:42lasīt tālāk »
Veiksmīgi tiek īstenota jau realizēto projektu uzņemto saistību izpilde 
Lai arī šobrīd lielākā uzmanība pievērsta SIA “Jūrmalas ūdens” īstenotajam projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstība IV kārta” aktīvā jeb būvdarbu posma pabeigšanai, uzņēmumā veiksmīgi noris aktīvs darbs, lai īstenotu iepriekšējās ūdenssaimniecības attīstības kārtās uzņemtās saistības. 
 Iesūtīts: 2023.01.16 13:20lasīt tālāk »
Centralizētās ūdenssaimniecības pakalpojumi – visā pilsētā 
Vēl nesen daudzos Jūrmalas privātmāju rajonos nebija iespēja ierīkot pieslēgumu centralizētajiem ūdenssaimniecības tīkliem, lai saņemtu kvalitatīvu, drošu ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas pakalpojumu. Šobrīd, pabeidzot būvdarbus Kaugurciema–Slokas apkaimē, šāda iespēja būs nodrošināta 98% jūrmalnieku. 
 Iesūtīts: 2023.01.11 14:17lasīt tālāk »
Meliorācijas jautājumos jāvēršas Pilsētplānošanas pārvaldē 

Pamatojoties uz Jūrmalas domes 2022.gada 25.oktobra lēmumu Nr.476 “Par meliorācijas un lietus ūdens kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu", sākot ar 2023. gada 1. janvāri jautājumos par meliorācijas un lietus ūdens kanalizācijas sistēmu apsaimniekošanu un citiem ar meliorāciju un lietus notekūdeņu novadīšanu saistītiem jautājumiem jāvēršas Pilsētplānošanas pārvaldē Inženierbūvju nodaļā Edinburgas prospektā 75 (tālruņa numurs: 65908184).

 
 Iesūtīts: 2023.01.12 14:16lasīt tālāk »
Jauni tarifi decentralizēti savākto septisko notekūdeņu pieņemšanai 

SIA “Jūrmalas ūdens” informē, ka sākot ar 2023. gada 1. Janvāri Slokas attīrīšanas iekārtās decentralizēti savākto septisko notekūdeņu pieņemšanai noteikts tarifs 7,23 EUR par vienu kubikmetru, neieskaitot PVN 21% apmērā.

 
 Iesūtīts: 2022.12.21 11:11lasīt tālāk »
Sadārdzināta rēķinu sūtīšana ar pasta starpniecību 

Ņemot vērā, ka no 2023. gada 1. janvāra paaugstināti VAS "Latvijas Pasta" pakalpojuma tarifi, informējam, ka SIA "Jūrmalas ūdens" klientiem, kuri arī turpmāk vēlēsies saņemt rēķinu pa pastu, rēķinā tiks ietverti jaunie pasta izdevumi. Pasta izdevumi viena rēķina izsūtīšanai turpmāk būs 2.84 EUR (ar PVN).

 

 Iesūtīts: 2022.12.12 16:04lasīt tālāk »
Lūdzam sniegt savu vērtējumu par ūdens kvalitāti Jūrmalā 

Lai uzlabotu ūdens apgādes pakalpojuma kvalitāti, SIA “Jūrmalas ūdens” lūdz iedzīvotājus sniegt atsauksmes par ūdens kvalitāti visa pilsētā, neatkarīgi no tā, vai konkrētajā brīdī ūdens kvalitāte atbilst klienta vēlmēm. Lai uzlaboto sniegto ūdens apgādes pakalpojuma kvalitāti, SIA “Jūrmalas ūdens” lūdz iedzīvotājus sniegt savas atsauksmes par ūdens kvalitāti visa pilsētā neatkarīgi no tā vai konkrētajā brīdī ūdens kvalitāte atbilst klienta vēlmēm.

 
 Iesūtīts: 2022.11.30 18:19lasīt tālāk »
Par ūdens patēriņa normām ēkās bez komercuzskaites mēraparāta 

Atgādinām, ka vēl 2016.gada 01.janvārī stājās spēkā Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums, kas pakalpojuma lietotājam (dzīvokļu īpašumu mājā —  dzīvokļu īpašnieku kopumam vai mājas Pārvaldniekam)) uzlika par pienākumu četru gadu laikā (tas ir, līdz 2020.gada 01.janvārim) izbūvēt komercuzskaites mēraparāta mezglu, kas paredzēts komercuzskaites mēraparāta uzstādīšanai. Turpretī ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzējam, SIA “Jūrmalas ūdens” ir pienākums pakalpojuma lietotāja izbūvētajā komercuzskaites mezglā par saviem līdzekļiem uzstādīt komercuzskaites mēraparātu, kas tiek izmantots norēķinu veikšanai par sniegtajiem ūdenssaimniecības pakalpojumiem. 

 Iesūtīts: 2022.11.02 14:56lasīt tālāk »
Paziņoti ideju konkursa “Tīrs ūdens, tīra vide” uzvarētāji 

Ar lielu aizrautību un radošā atmosfērā norisinājās ideju konkursa “TĪRS, ŪDENS,  TIRA VIDE” darbu izvērtēšanas komisijas darbs. “Milzīgs prieks, ka bērni ne tikai tik kuplā skaitā atsaucās, bet arī izprata, šī šoreiz nedaudz neparastā, konkursa ideju, tāpēc, redzot darbus, secinu, ka tajos atspoguļotās domas ir ne tikai skaidras un saprotamas, bet galvenais – šobrīd tik ļoti aktuālas. Tās noteikti varam aiznest tālāk pārējiem Jūrmalas un varbūt arī Latvijas iedzīvotājiem.” teica žūrijas komisijas priekšsēdētājs, SIA “Jūrmalas ūdens” valdes priekšsēdētājs Andis Rencis.

 
 Iesūtīts: 2022.10.19 13:05lasīt tālāk »
Izsolē tiek pārdots Mercedes Benz Sprinter 313 

Izsolē tiek pārdota SIA "Jūrmalas ūdens" piederošā kustamā manta - pasažieru transporta līdzeklis Mercedes Benz Sprinter 313, reģistrācija Nr.GO4610.

Aprīkojums: Piekabes āķis; Kondicionieris; Jumta lūka; Signalizācija; Pretbuksēšanas sistēma; Audio aparatūra; Piekare: Lokšņu; Riepu atlikums %: 50; El.regulējami logi; Tahogrāfs; Centrālā atslēga; ABS; Priekšējie miglas lukturi; El.regulējami spoguli; Autonomā apsilde; 13 sēdvietas. Priekšējie, aizmugurējie parkošanās sensori; DVD; Atslēgu skaits: 1; Servisa grāmatiņa: ir

  
 Iesūtīts: 2022.04.11 13:54lasīt tālāk »
lapas: 1234
SĀKUMS | PAR MUMS | INFORMĀCIJA KLIENTIEM | KONTAKTI Copyright © 2023 "Jūrmalas ūdens"
Created by MB Studija
 »